تاریخ ارسال : 18/03/18


امروز، Instagram Stories را معرفی می کنیم،

 

استوری یک ویژگی جدید است که به شما امکان می دهد همه لحظات روز خود را به اشتراک بگذارید، نه فقط آنهایی که می خواهید در نمایه خود نگه دارید. همانطور که چندین عکس و فیلم را به اشتراک می گذارید، با یک فریم نمایش به صورت اسلاید همراه می شوند: داستان شما.

با Instagram Stories، شما مجبور نیستید در مورد overposting نگران باشید. در عوض، شما می توانید به همان اندازه که در تمام طول روز می خواهید به اشتراک بگذارید – با همان خلاقیتی که می خواهید. شما می توانید داستان خود را با شیوه های جدید و با ابزارهای متن و طراحی آشنا کنید. عکسها و ویدیوها بعد از 24 ساعت ناپدید می شوند و در شبکه نمایه یا خوراک شما ظاهر نمی شوند.

داستانهایی از افرادی که دنبال میکنید در نوار در بالای خوراک خود مشاهده میکنید – از بهترین دوستانتان تا حسابهای موردعلاقه شما. هنگامی که چیزی جدید برای دیدن وجود دارد، عکس نمایه خود را یک حلقه رنگارنگ در اطراف آن وجود دارد.

برای مشاهده داستان شخصی، فقط روی عکس نمایه خود ضربه بزنید. مشاهده داستان ها به سرعت خود آسان است: برای رفتن به عقب و جلو یا ضربه تند و سریع برای رفتن به داستان شخص دیگری ضربه بزنید. اگر میخواهید درباره چیزی که مشاهده میکنید نظر دهید، میتوانید روی Instagram Direct روی یک پیام خصوصی به آن شخص ضربه بزنید و آن را ارسال کنید. بر خلاف پست های معمولی، هیچ دوستی یا نظرات عمومی وجود ندارد.

داستان شما به دنبال تنظیمات حریم خصوصی حساب کاربری شما می باشد. اگر حساب خود را به خصوصی اختصاص دهید، داستان شما فقط برای پیروان شما قابل مشاهده است. با این حال، شما همچنین می توانید به راحتی تمام داستان خود را از هرکسی که نمی خواهید آن را مشاهده کنید پنهان کنید، حتی اگر آنها از شما پیروی کنند. هنگام تماشای داستان خود، انگشتتان را بچرخانید تا ببینید که چه کسی عکس و ویدیو را دیده است. شما حتی می توانید یک بخش خاص از داستان خود را با ارسال آن در نمایه خود انتخاب کنید.

استوری حالت تایپ

حالت «تایپ» را در داستانها معرفی میکنیم، راهی جدید برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که در ذهن شماست با سبکهای متن خلاق و پسزمینه – هیچ عکس یا ویدئو مورد نیاز نیست. اکنون، شما می توانید افکار تصادفی خود را به چیزی رنگارنگ و بیانگر تبدیل کنید.

وقتی دوربین را باز میکنید، در زیر دکمه ضبط، «نوع» را کنار «عادی» خواهید دید. روی «تایپ» ضربه بزنید و هر چیزی که به نظر می رسد را بنویسید – اشعار مورد علاقه، یک فکر احمقانه یا ایده تصادفی – و با سبک های مختلف برای تغییر ظاهر و احساس، بازی کنید. سپس، شما می توانید رنگ پس زمینه های مختلف، کلمات برجسته و عبارات و یا اضافه کردن یک عکس پس زمینه.

معرفی GIF تابلوچسبها

در حال حاضر شما می توانید برچسب های جالب و GIF expressive را به هر عکس یا ویدیو در داستان خود اضافه کنید. هنگامی که روی ضربه بزنید تا برچسب را به یک عکس یا ویدیو در داستان اضافه کنید، اکنون یک گزینه جدید GIF را مشاهده خواهید کرد. آن را برای باز کردن یک کتابخانه پر از صدها هزار برچسب در حال حرکت طراحی شده توسط GIPHY ضربه بزنید. شما…
در هفته های آینده نیز توانایی آپلود عکس ها و ویدیوهای هر اندازه ای را به داستان خود می گذاریم – بنابراین هرگز نباید بخشی از یک عکس را از دست بدهید یا یک دوست را از یک ویدیو گروه بردارید. هنگامی که یک عکس یا ویدیو را آپلود میکنید، آن را در ابعاد اصلی آن، به صورت مربع، پرتره یا منظره به اشتراک بگذارید.


امروزه ما چندین ابزار جدید را معرفی می کنیم که به شما کمک می کند داستان خود را سرگرم کننده تر کنید: بومرنگ و اشاره. ما همچنین شروع به تست لینک ها در برخی از داستان ها می کنیم.

بومرنگ

بومرنگ به شما امکان می دهد لحظات روزمره را به چیزی سرگرم کننده و غیر منتظره تبدیل کنید. حالا شما به راحتی می توانید بومرنگ را در داخل نمایش مشخصات عمومی بگیرید.

از طریق خوراک خود راست را بکشید تا دوربین داستانها باز شود. یک انتخابگر فرمت جدید در زیر دکمه ضبط اجازه می دهد حالت “بومرنگ” را انتخاب کنید. ضبط ضربه بزنید و دوربینی را پشت سر هم عکس ها را به یک ویدیو مینی بچرخانید که به جلو و عقب پخش می شود. سپس آن را به داستان خود تقسیم کنید.

 Boomerang

Boomerang

اشاره کرد
با ذکر آنها در داستان خود، به اشتراک گذاشتن با کسی که با شما هستید یا با آن فکر میکنید.

ذکر کردن افراد در داستانها همانطور که در عنوانها و نظرات اشاره شده است، کار می کند. هنگامی که متن خود را به داستان خود اضافه می کنید، تایپ “@” و یک نام کاربری را انتخاب کنید و فردی را که می خواهید ذکر کنید انتخاب کنید. نام کاربری آنها در داستان شما ظاهر می شود. و وقتی کسی ذکر می کند، یک پاپ آپ را می بیند که آنها را به آن نمایه می برد.

هنگامی که شما در داستان شخص دیگری ذکر شده است، اعلانی در Direct را دریافت خواهید کرد. فقط پیش نمایش را ضربه بزنید تا مستقیما به داستان بپردازید تا زمانی که زندگی کنید. اگر کسی که به دنبال شما نشود، شما را به اطلاع شما میرساند.

story

story

‘دیدن لینک ها بیشتر’
تماشای داستان شخصی و میخواهید عمیق بکشید؟ شما ممکن است لینک های “دیدن بیشتر” را در پایین برخی از داستان ها مشاهده کنید. این یک آزمایش است که اجازه میدهد حسابهای تأییدشده اضافه کردن لینکها را داشته باشند، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر آسان است. از کشف آخرین موسیقی توسط Chance The Rapper (chancetherapper) برای یادگیری یک فیلم جدید با بازی Dwayne Johnson (therock) یا خواندن یک مقاله مرتبط از Bustle (bustle)، روی «مشاهده بیشتر» روی ضربه بزنید و یا برای مشاهده پیوند ضربه بزنید درست در داخل برنامه

برچسب های جدید و بیشتر: راه های سرگرم کننده برای خلاق بودن در داستان و مستقیم

ابزارهای برچسب جدیدی را معرفی می کنیم که به شما کمک می کند خلاقیت بیشتری داشته باشید، به اشتراک گذاشتن داستان خود و گفتگو با دوستان خود در Directدایرکت.

 

بیش از 200 میلیون نفر در حال حاضر از Instagram Stories استفاده می کنند تا هر روز با دوستان و حساب هایی که دوست دارند نگه داشته شوند. و با به روز رسانی های اخیر به Direct، هرگز آسان تر از مکالمه های بازیگرا، بصری با دوستان نزدیک نیست.

 

در حال حاضر، با استفاده از این ابزار برچسب جدید، شما حتی راه های بیشتری را برای تبدیل شدن به لحظه های گاه به گاه، روزمره خود را به چیزی سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن.

 

تابلوهای Selfie و پینینگ
خودتان را به یک برچسب تبدیل کنید تا بتوانید به سرعت در واکنش خود با شخص یا (یا چیز دیگری) در داستان خود به اشتراک خود واکنش نشان دهید. هنگامی که شما یک عکس یا ویدئو را می برید و روی صورت لبخند ضربه بزنید، یک برچسب جدید با یک نماد دوربین خواهید دید که به شما اجازه می دهد تا یک میکروفون را جذب کنید. قبل یا بعد از ضبط، برای اعمال سبک های مختلف قاب ضربه بزنید: محو شدن یا دایره. برچسب خودتان را در هر کجای خود قرار دهید، اندازه آن را تنظیم کنید و به همان اندازه که دیگر ابزارهای خلاقانه را می خواهید استفاده کنید.

 

شما می توانید با کشیدن آن به نقطه مشخصی در ویدیوی خود، برچسب شخصی خود را به سطح بعدی برسانید. فقط با ضربه زدن و نگه داشتن برچسب، حرکت آن بر روی هر شی و تایید با ضربه زدن بر روی “پین.” پینینگ با هر برچسب و متن کار می کند، و آن را سرگرم کننده اضافی با بومرنگ و ویدئو دست آزاد است. شما حتی می توانید چندین چیز را در یک ویدیو پیوسته کنید.

وبرای فیلم برداری با یک دست

فیلم بداری با یک دست اینستاگرام

فیلم بداری با یک دست اینستاگرام

برای سفارش فالو اینستاگرام بصورت استانی یا شغلی

لایک وکامنت اینستاگرام

بازدید فیلم های اینستاگرام

بازدید استوری

به پیج ما مراجعه فرمایید
www.khooshehads.com
#اینستاگرام#لایک#کامنت#کامنت#استوری#بازدید ویدیو#ارسال دایرکت

 


ارسال دیدگاه